Waffle Crisp

Each serving provides essential nutrients that make eating Waffle Crisp just a little bit sweeter.

11.5 oz. box
$5.99

6-Pack (6 x 11.5 oz. box)
$33.94

$5.66 per box - SAVE $2.00!
12-Pack (12 x 11.5 oz. box)
$62.88

$5.24 per box - SAVE $9.00!